Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec Podlaski: Burmistrz Artur Grzyb triumfuje

Utworzony przez Andrzej, 28 listopada 2010 r. o 18:20
To będą jakieś istotne zmiany na najwyższych stanowiskach w urzędzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To będą jakieś istotne zmiany na najwyższych stanowiskach w urzędzie?
No myślę, że wszystko zależy od kunsztu i sprawności tej wysoko postawionej urzędniczki, ale widać że się stara jak może, bo zmieniła nam się nie do poznania, promienieje wręcz, a szczególnie w obecności nowego włodarza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Która to, która tak się ślini na widok burmistrza?   Czy to nie czasem ta bardzo ważna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No myślę, że wszystko zależy od kunsztu i sprawności tej wysoko postawionej urzędniczki, ale widać że się stara jak może, bo zmieniła nam się nie do poznania, promienieje wręcz, a szczególnie w obecności nowego włodarza...
Czyżby Grzyba się bała,a teraz stress opadł,jest zalotna, pewna swej urody i działania jej na mężczyzn?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to?Pan Grzyb nie był Belfegorem czy wampirem. A że ma krwistą twarz to zupełnie  z innego powodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzyb wróci prędzej jak wam się wydaje palanty a wtedy się policzymy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty sobie wywróż kiedy ci rozum do reszty wyschnie i wcześniej załatw sobie dom opieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzyb wróci prędzej jak wam się wydaje palanty a wtedy się policzymy
Majowe,pierwsze grzyby będą już za 4 miesiące.mądralo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opamiętajcie się pan Artur Grzyb to już przeszłość dajmy szansę na wykazanie się nowemu burmistrzowi panu Zbigniewowi Kotowi.A tak na marginesie ten Kot to fenomen jakiś.Jest członkiem znienawidzonej przez większość Polaków parti Platformy Obywatelskiej a wygrywa wybory w mieście gdzie większość ludzi ma bliskie kontakty z kościołem i Prawem i Sprawiedliwością partią która jest wrogiem PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sam dałeś sobie odpowiedz ludzie mili dość grzyba i wybrali p. Kota i szacun im za to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sam dałeś sobie odpowiedz ludzie mili dość grzyba i wybrali p. Kota i szacun im za to
nie to znaczy że ludzie są po ........ni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie to znaczy że ludzie są po ........ni!
Nie, to znaczy ze ludzie MIELI DOŚĆ GRZYBA. Wiem to bo rozmawiam z ludźmi, a ty???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak na marginesie ten Kot to fenomen jakiś.Jest członkiem znienawidzonej przez większość Polaków parti Platformy Obywatelskiej a wygrywa wybory w mieście gdzie większość ludzi ma bliskie kontakty z kościołem i Prawem i Sprawiedliwością partią która jest wrogiem PO.
To nie Kot wygrał wybory, ale raczej Grzyb je przegrał. A przegrał je, ponieważ miał kilka kiepskich decyzji personalnych i olał ludzi - debata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie to znaczy że ludzie są po ........ni!
Najważniejsze jest to, że Ty nie jesteś po......ny. Jesteś poprostu wspaniaaaaały. I pewnie dumny z siebie jak patrzysz w lustro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie to znaczy że ludzie są po ........ni!
Nie udław się tą wazeliną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie Kot wygrał wybory, ale raczej Grzyb je przegrał. A przegrał je, ponieważ miał kilka kiepskich decyzji personalnych i olał ludzi - debata.
 
To nie Kot wygrał wybory, ale raczej Grzyb je przegrał. A przegrał je, ponieważ miał kilka kiepskich decyzji personalnych i olał ludzi - debata.
Bo w Międzyrzecu każdy mówi co wypada /a wypada popierać partię pro kościelną/a robi to co powinien czyli głosuje jak mu rozum każe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tak.Przytakuję i jak chcę głosuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze jest to, że Ty nie jesteś po......ny. Jesteś poprostu wspaniaaaaały. I pewnie dumny z siebie jak patrzysz w nie
za moment sam będziesz patrzył w to lustro i pukał się w głowę jaki jesteś głupi wybierając kota na burmistrza i krótko jesteś po....ny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madry wcale nie jesteś znowu taki mądry skoro zamiast merytorycznych argumentow używasz przeklonów i obelg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądry chyba się zawstydził i myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...